Sprawdź kto należy do zespołuDobrej księgowej

Команда спеціалістів Познайомтеся з нами ближче

Команда Good Accounting складається з спеціалістів, орієнтованих на індивідуальні потреби клієнтів, багатих на багаторічну практику. Спираючись на великий досвід, вони постійно орієнтуються на потреби клієнтів на кожному етапі надання послуг, керуючись прагненням побудувати для них краще майбутнє.

 

Протягом 15 років команда Good Accounts надійно та віддана турботі про компанії наших клієнтів таким чином, щоб забезпечити їх комфорт та безпеку. Ми провели десятки тренінгів і досі тренуємось для вас

Ольга Блащик-Домбровська

Ольга Блащик-Домбровська

Голова Ради

Людина багатьох пристрастей і талантів. Фахівець у сфері бухгалтерського обліку та податків. Випускник факультету права та адміністрації університету. Бухгалтерська довідка No33920/2009. Їй притаманні впертість та цілеспрямованість, цілеспрямованість та постійне підвищення кваліфікації, що підтверджується участю у навчальних курсах та тематичних конференціях. Завдяки своїй відданості вона активно допомагає підприємцям. Вона любить виклики, але в бізнесі вона цінує співпрацю більше, ніж конкуренцію. Щира задоволеність клієнтів є її найбільшою цінністю, а позитивні слова рекомендації мотивують її продовжувати. Вона приваблює своєю теплотою та позитивним настроєм, що видно на її усміхненому обличчі. У вільний час вона любить довгі прогулянки з трьома собаками! Два лабрадори - Людвік і Ліла і Папі - мініатюрна коробочка. Такі прогулянки дозволяють не тільки відпочити, а й запалити нові ідеї та плани. Любить досягати вершин, не тільки Риси в Татрах. Його несе добра енергія і радість відкриття.

ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 15
73-110 Stargard

+48 783 001 883
+48 91 834 02 36

biuro@dobraksiegowa.info

Години роботи:
Pn - pt 8:00 - 15:00