RAZEM MOŻEMY OSIĄGNĄĆ WIĘCEJ

Jesteśmy biurem księgowo – rachunkowym od ponad 15 lat
świadczącym usługi podmiotom indywidualnym oraz dla firm

wszelkiego rozmiaru i kalibru. 

Bogaci w wieloletnie doświadczenie rozumiemy, że nawiązując z nami współpracę, powierzają nam Państwo dorobek swojego życia lub, życiowe ambicje.

Tę odpowiedzialność bierzemy sobie głęboko do serca. Dlatego, od pierwszych chwil współpracy, traktujemy was i wasz biznes jak partnera, nieprzerwanie inwestując czas i nagromadzoną wiedzę w sukces waszego przedsięwzięcia. Niezależnie od tego czy jest nim jednoosobowa działalność czy duże przedsiębiorstwo. 

Jesteśmy świadomi faktu, że co człowiek, to inna, właściwa tylko jemu, miara sukcesu. Naszym zwyczajem jest więc wytyczanie takiej do niego drogi, Państwa biznesowi, która będzie spersonalizowana pod kątem jego indywidualnych celów i potrzeb.

To nie wszystko! W sferze finansów bowiem, wykazujemy silne skłonności do subtelnych dociekań i epickich miłości, a nasze ciała kryją w sobie ducha wojownika-zdobywcy: Nigdy nie wahamy się przed skokiem na głęboką wodę. Ba, niejedna nasza akrobacja zawstydziłaby mistrza dyscypliny pomysłowością i finezyjnością formy! 

Jeśli szukają Państwo drugiej połówki – obiecujemy udany, bezpieczny i pełen pozytywnych emocji związek w niepewnym świecie podatków i finansów. Dodatkowym gwarantem jest oferowany przez biuro Dobrej Księgowej wachlarz usług nietypowych:

Martwe, zamieniamy w żywe

tak długo jak długo sprawa dotyczy finansów i księgowości twojej firmy

Polewamy miodem

miejsca nieukojone i łaknące spokoju, rozpraszając czarne myśli. Ilekroć zbudzi się w tobie potrzeba rozmowy. (Niechby nawet dotyczyła kwestii wykraczających poza zawodowe, a co tam!)

Rozpraszamy mroki

kojącym uśmiechem, nieodpłatnie dołączanym do każdej realizowanej prze nas usługi. Działa za każdym razem!

.

Mówimy otwarcie

z Dobrą Księgową, są Państwo zawsze po dobrej stronie mocy. Wystarczy wyciągnąć rękę.

Dynamika współpracy

Doświadczeni specjaliści tworzący zespół Dobrej Księgowej, oferują pełne spectrum usług księgowych, podatkowych i finansowych. Partnerzy biznesowi doceniają nas za pragmatyzm, wnikliwą wiedzę i rzetelną opiekę nad finansami ich firm i przedsiębiorstw.  

Ustabilizowana pozycja na rynku gwarantuje naszym klientom (obecnym i przyszłym), stabilną przyszłość, jednocześnie czyniąc Dobrą Księgową, idealnym partnerem na długie lata.

Obszary naszych specjalizacji:

01.

Konkretna i rzetelna pomoc w pozyskaniu dotacji na rozpoczęcie działalności.

02.

Pełna obsługa księgowa skierowana do podmiotów posługujących się językiem polskim, rosyjskim i ukraińskim.

03.

Dostosowana do indywidualnych potrzeb pomoc w prowadzeniu firmy.

Część historii Dobrej Księgowej zamknięta w liczbach

The numbers that would tell you a story about us!

0
osób skorzystało z oferowanych przez nas konsultacji indywidualnych
0
osobom pomogliśmy uzyskać dotację z PUP
0
firm skorzystało już z naszych usług
0
płac naliczyliśmy dla naszych partnerów