Zadaj pytanie

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą

Poznaj naszą ofertę

Wirtualne biuro

Wirtualne biuro

Wirtualne biuro - czyli rozwiązanie kłopotu z adresem firmy

 

Prowadzenie własnej firmy czasami stawia przed przedsiębiorcą nieoczekiwane przeszkody. Bywa, że wynikają one z zawiłości polskiego prawa, nieprzychylności urzędów czy innych prozaicznych dylematów, które nie pozwalają przedsiębiorcom swobodnie rozwijać swojej działalności. Powszechnym problemem nowego przedsiębiorcy jest brak możliwości zarejestrowania działalności pod wybranym lub jakimkolwiek adresem. Na szczęście może on zdecydować się na wirtualne biuro, które pozwala na legalne zarejestrowanie firmy bez zbędnych komplikacji. Wirtualne biuro to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców prowadzących swoje firmy w samym Szczecinie, Stargardzie oraz jego okolicach. konstrukcja naszej usługi pozwala na bezproblemową rejestrację do VAT. Posiadamy wpis do "rejestru biur wirtualnych" - Rejestru działalności na rzecz spółek lub trustów - numer wpisu RDST-19. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami!

 

Wirtualne biuro - czy to dla mnie?

 

Nie każdy przedsiębiorca posiada na własności fizyczną przestrzeń dla własnej działalności, nie każdy w ogóle jej potrzebuje - ale każdy ma obowiązek określić lokalizację siedziby swojej firmy podczas jej rejestracji. Znalezienie odpowiedniego adresu dla swojej firmy nie zawsze jest jednak zadaniem prostym. Zdarza się bowiem, że nie ma możliwości zarejestrowania firmy w danym miejscu, ponieważ przedsiębiorca nie posiada żadnego tytułu prawnego do nieruchomości lub nie uzyskał zgody na rejestrację od jej właściciela. Bywa też, że przedsiębiorca musi zarejestrować działalność w konkretnym mieście lub na obszarze, a nie zamierza wynajmować do tego celu specjalnego lokalu. Jedyne, czego potrzebuje to adres, który mógłby wykorzystać do wpisania do dokumentów czy w zakładce "kontakt" na stronie internetowej. I do tego właśnie posłużyć może wirtualne biuro, które znajdziesz wśród naszych wielu, specjalistycznych usług!

 

Wirtualne biuro - jak to działa?

 

Jest to adres siedziby firmy, którym posługuje się ona głównie podczas czynności urzędowych lub do celów korespondencyjnych i informacyjnych. Pod adresem tym jednak nie są wykonywane inne czynności związane z prowadzeniem działalności. Tego typu rozwiązanie nazywane jest też "wirtualnym adresem". Koszty wynajęcia wirtualnego biura, w stosunku do czynszu za tradycyjny lokal, są bardzo atrakcyjne, a sama usługa jest łatwo dostępna. Ale jak znaleźć wirtualne biuro? Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my krok po kroku wprowadzimy Cię w usługę, minimalizując przy tym Twój czas włożony w poszukiwania idealnego rozwiązania!

 

Inne możliwości biura wirtualnego

 

Gdy już wiesz, co to jest wirtualne biuro, powinieneś zainteresować się udogodnieniami, które możesz uzyskać w pakiecie. Nasza firma oprócz adresu do zarejestrowania działalności oferuje przedsiębiorcom i freelancerom także funkcje uzupełniające, które bywają bardzo pomocne podczas prowadzenia własnej działalności. Decydując się na adres wirtualny, przedsiębiorca może także poszukać oferty, która uwzględnia dodatkowe, czasem bardzo pomocne usługi. Pakiety takie mogą obejmować także: własną skrzynkę pocztową na listy i/lub paczki kurierskie, odbieranie i przesyłanie korespondencji pocztowej drogą online, doradztwo specjalistów w dziedzinie księgowości oraz prowadzenie księgowości. Nie musisz już szukać każdej z tych usług w różnych firmach - u nas wszystkie te usługi świadczone są na najwyższym poziomie!

 

Wirtualne biuro - czy to legalne?

 

Korzystanie z usługi wirtualnego biura/adresu to rozwiązanie w pełni zgodne z prawem. Co więcej, wynajęcie wirtualnego biura, zamiast prowadzenie go we własnym domu, pozwala w sposób legalny uniknąć nieprzyjemnych pytań urzędników podczas kontroli. Bowiem zarejestrowanie i wykonywanie działalności we własnym domu wiąże się z płaceniem wyższych podatków od nieruchomości. Przedsiębiorcy, którzy próbują tego uniknąć, prowadząc biuro w przestrzeni domowej (np. sypialnia, garaż), a nie do tego wydzielonej, muszą potem tłumaczyć swoją sytuację dociekliwym urzędnikom. Ale kiedy przedsiębiorca na siedzibę firmy wybrał biuro wirtualne, to nie musi martwić się o nieprzychylność urzędników w tej kwestii. Nie dysponujesz odpowiednim zapleczem do zarejestrowania swojej działalności? Skontaktuj się z nami jak najszybciej! 

ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 15
73-110 Stargard

ul. Gdańska 67/4
85-005 Bydgoszcz

+48 783 001 883
+48 91 834 02 36

biuro@dobraksiegowa.info

Godziny otwarcia:
Pn - pt 8:00 - 15:00