Zadaj pytanie

Sprawdź kto należy do zespołuDobrej księgowej

Zespół specjalistów Poznaj nas lepiej

Zespół Dobrej Księgowej to skupieni na indywidualnych potrzebach klientów specjaliści, bogaci w lata praktyki. Czerpiąc z rozległego doświadczenia, nieustannie pochylają się nad potrzebami klientów, na każdym etapie świadczonych usług kierując się ambicją budowania dla nich lepszej przyszłości.

 

Od 15 lat, zespół Dobrej Księgowej, rzetelnie i z zaangażowaniem dba o firmy naszych klientów w sposób zapewniający im komfort i bezpieczeństwo. Odbyliśmy dziesiątki szkoleń i wciąż się szkolimy dla Was

Zespół - Zespół specjalistów Poznaj nas lepiej
Olga Błaszczyk-Dąbrowska

Olga Błaszczyk-Dąbrowska

Prezes Zarządu

Osoba wielu pasji i talentów. Ekspert w zakresie księgowości i podatków. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu. Certyfikat Księgowy Nr 33920/2009.
Cechuje ją upór i zaangażowanie, determinacja oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji czego potwierdzeniem jest udział w szkoleniach i konferencjach tematycznych. Poprzez swoje zaangażowanie aktywnie pomaga przedsiębiorcom. Uwielbia wyzwania, ale w biznesie ceni sobie współpracę bardziej niż rywalizację. Szczere zadowolenie klienta jest dla niej największą wartością, a pozytywne słowa rekomendacji tym bardziej motywują do dalszego działania. Przyciąga swoją serdecznością i pozytywnym nastawieniem, co widać po jej uśmiechniętej twarzy.
W wolnym czasie uwielbia długie spacery z pieskami, których ma aż trzy! Dwa labradory – Ludwik i Lila oraz Papi – pudelek miniatura. Te spacery pozwalają nie tylko na odpoczynek, ale też wyzwalają nowe pomysły oraz plany. Lubi zdobywać szczyty, nie tylko tatrzańskie Rysy. Niesie ją dobra energia i radość odkrywania.

Mariola Kucharska

Mariola Kucharska

Księgowa

Jej przygoda z Księgowością zaczęła się w 1997 roku i, co codziennie napawa ją szczęściem, trwa po dziś dzień. Panią Mariolę charakteryzuje prawdziwa pasja do wykonywanej pracy: Faktury zjada na śniadanie. (Bez popijania kawą!). Liczby po przecinku dzieli szybciej niż kalkulator, a dzień bez poprawnie naliczonego VAT-u, uważa za stracony.Jej obszerna wiedza z zakresu szeroko rozumianej księgowości, zdobywana w ciągu dwudziestu kilku lat praktyki, napawa podziwem, a z ust klientów, z którymi współpracuje, zwykła wyciskać gwałtowne i pełne zachwytu: „wow!”.Ceni sobie dobre relacje ze współpracownikami, do budowania których ma nie mniejszy talent niż ten, który pozwala jej realizować się zawodowo.W wolnym czasie zwykła rzucać się na spotkanie przygodzie w trakcie regularnych podróży we wszystkie strony świata

Marta Kremer

Marta Kremer

Obsługa Klienta

Martę wystawiliśmy na tak zwany pierwszy ogień. I trudno się nam dziwić. Kompetentna i pogodna, zjawiła się w biurze Dobrej Księgowej wyposażona w magiczną moc tworzenia wokół siebie dobrego nastroju i życzliwego podejścia do świata. Z wykształcenia jest magistrem Ekonomii; z natury - osobą ambitną, uporządkowaną i uparcie dążącą do celu. Tym cechom znajduje wspaniałe zastosowanie tak w życiu zawodowym jak i byciu mamą dwojga cudownych dzieci. W biurze Dobrej Księgowej na co dzień obsługuje sekretariat i wspomaga dział kadr oraz prowadzi profesjonalne, nie pozbawione wesołego ożywienia, rozmowy.

 

Wolne chwile przeznacza na aktywność twórczą, określaną skrótem DIY (zrób to sam). Szyje stroje na bale przebierańców, koronki, przerabia doniczki. Przy wyborze koloru, często decydując się na kolor błękitny. - Samodzielne tworzenie unikatowych przedmiotów daje mi ogromną satysfakcję i pozwala oderwać się na chwilę od rzeczywistości – mówi. Wierzy w przyciągającą szczęście moc liczby 7. Wśród cech idealnego interesanta, których z łatwością można by przecież wymienić wiele, wskazuje tylko jedną: Niech będzie uśmiechnięty.

ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 15
73-110 Stargard

+48 783 001 883
+48 91 834 02 36

biuro@dobraksiegowa.info

Godziny otwarcia:
Pn - pt 8:00 - 15:00