Zadaj pytanie

Sprawdź kto należy do zespołuDobrej księgowej

Zespół specjalistów Poznaj nas lepiej

Zespół Dobrej Księgowej to skupieni na indywidualnych potrzebach klientów specjaliści, bogaci w lata praktyki. Czerpiąc z rozległego doświadczenia, nieustannie pochylają się nad potrzebami klientów, na każdym etapie świadczonych usług kierując się ambicją budowania dla nich lepszej przyszłości.

 

Od 15 lat, zespół Dobrej Księgowej, rzetelnie i z zaangażowaniem dba o firmy naszych klientów w sposób zapewniający im komfort i bezpieczeństwo. Odbyliśmy dziesiątki szkoleń i wciąż się szkolimy dla Was

Olga Błaszczyk-Dąbrowska

Olga Błaszczyk-Dąbrowska

Prezes Zarządu

Osoba wielu pasji i talentów. Ekspert w zakresie księgowości i podatków. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu. Certyfikat Księgowy Nr 33920/2009.
Cechuje ją upór i zaangażowanie, determinacja oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji czego potwierdzeniem jest udział w szkoleniach i konferencjach tematycznych. Poprzez swoje zaangażowanie aktywnie pomaga przedsiębiorcom. Uwielbia wyzwania, ale w biznesie ceni sobie współpracę bardziej niż rywalizację. Szczere zadowolenie klienta jest dla niej największą wartością, a pozytywne słowa rekomendacji tym bardziej motywują do dalszego działania. Przyciąga swoją serdecznością i pozytywnym nastawieniem, co widać po jej uśmiechniętej twarzy.
W wolnym czasie uwielbia długie spacery z pieskami, których ma aż trzy! Dwa labradory – Ludwik i Lila oraz Papi – pudelek miniatura. Te spacery pozwalają nie tylko na odpoczynek, ale też wyzwalają nowe pomysły oraz plany. Lubi zdobywać szczyty, nie tylko tatrzańskie Rysy. Niesie ją dobra energia i radość odkrywania.

ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 15
73-110 Stargard

ul. Gdańska 67/4
85-005 Bydgoszcz

+48 783 001 883
+48 91 834 02 36

biuro@dobraksiegowa.info

Godziny otwarcia:
Pn - pt 8:00 - 15:00