Команда

Команда Гарного Бухгалтера складається з фахівців, орієнтованих на індивідуальні потреби клієнтів, мають багаторічний досвід, накопичений в різних галузях торгівлі та підприємництва. Спираючись на великий досвід, вони постійно спрямовані на потреби клієнтів на кожному етапі послуг, що надаються, керуючись прагненням побудувати для них краще майбутнє. У той же час і побічно, також переймаються про робочі місця, які вони займають в структурах компаній, які вони створюють, які використовують їх послуги.

Протягом 15 років команда Гарного Бухгалтера чесно і самовіддано постійно постачала компанії і окремі підприємства стратегіями, необхідними для створення та підтримки бажаної позиції на фінансовому ринку.

 

Ольга Блащік - ДомбровськаПрезидент правління
Вона родом з України. Вона зробила свої перші професійні кроки в якості дизайнера одягу і майстри з пошиття одягу, талант якої, перешол їй від художньо обдарованих рук і спритних пальців бабусь, які шили красиві скатертини, штори і постільна білизна, прикрашене хитромудрої вишивкою Рішельє, і вони з великим успіхом заробляли на життя. Вона приїхала в Польщу на запрошення своєї сім’ї. Тут вона отримала ступінь магістра права на факультеті права і управління Щецинського університету і настільки полюбила світ бізнесу і податків, що вирішила зв’язати своє подальше професійне майбутнє з ними. Після закінчення аспірантури в області бухгалтерського обліку і отримання сертифіката бухгалтерського обліку, вона почала кваліфікаційні процедури в Національній палаті аудиторів в якості штатного аудитора, в Національній палаті податкових консультантів, як кандидата на посаду податкового консультанта. Вже тоді вона активно займалася бізнес-консалтингом і отримувала субсидії від Європейського Союзу. У своїй роботі вона отримує найбільше задоволення від можливості надання реальної допомоги. Як вона каже: щире задоволення клієнтів нашою співпрацею змушує мої крила рости. Знаючи, що він рекомендує мої послуги іншим, теплі слова подяки, як ніщо інше, дають мені енергію для подальших дій. Вона цінує співпрацю більше, ніж конкуренцію. Ось чому з бухгалтерами в інших офісах, що надають аналогічні послуги в Польщі, вона залишається в теплих і дружніх відносинах. Їй подобаються виклики, тому, якщо серце хоче, вона кидається їм назустріч. Один з них: піднятися на Рисі і знайомитися з Татрами. Вона цінує кожен момент життя і залишає в пам’яті. У неї добра і дуже серцева натура, що свидетельстует її турбота про собачих компаньйонах. Їх три! Лабрадор Людвік, налаштований як феєрверк: він ніколи не відмовляється від нового пригоди. Ліла, життєрадісна і граціозна, любителька делікатесів. Мініатюрний пудель Папи – дуже пильний поліцейський, настільки відданий роботі на своєму сімейному посту, що ми не радимо проникати в будинок Гарного Бухгалтера без попереднього повідомлення. Ви знаєте приказку: маленька, але божевільна? Тепер ви також знаєте його джерела. Ви помрете! – це точно. Живи, не чекай – це слова Гаррі Варнерчука, автора «Економіка подяки»; Це щоденне натхнення для хорошого бухгалтера.
Маріола Куxарськабухгалтер
Початком її бухгалтерської кар’єри став 1997 рік і, кожен день це заняття робило її щасливою, це триває і донині. Для пані Маріоль характерна справжня пристрасть до її роботи: вона їсть рахунку на сніданок. (Ні кави ковток!). Ділить десяткові числа швидше, ніж калькулятор, і вважає день без правильно розрахованого ПДВ втраченим. Її великі знання в області бухгалтерського обліку, придбані за двадцять років практики, вселяють страх, і з уст клієнтів, з якими вона працює, вона вичавлює жорстокі і чудові слова: «Вау!». Вона цінує добрі стосунки з колегами. У вільний час вона любить подорожувати, регулярно здійснює поїздки в усі сторони світу.
Ельжбета Христина Камінськабухгалтер
Економіст за фахом і освітою. Вона вчилася на факультеті економіки і транспорту в щецинском університеті. З самого початку своєї професійної діяльності вона займалася економічними, бухгалтерськими і податковими питаннями. Вона має майже 30-річний досвід роботи в цій галузі  Вона почала з найнижчих рівнів кар’єрних сходів, піднявшись зайняла посаду головного бухгалтера, а також керівні посади головного економіста в фінансовому та економічному відділах компаній. Вона відноситься до важкої роботи бухгалтерського обліку з повагою і великою добротою. За її словами, добре підготовлені баланси і декларації, тобто та частина бухгалтерської роботи, яка вимагає довгих годин напруженої уваги і старанності, приносять їй найбільше задоволення. У свою чергу, завдання, що вимагають швидкої відповіді, засновані на точно оціненої ситуації і ухваленні правильного рішення в інтересах клієнта, змушують її серце битися частіше. У широкому спектрі її спеціалізації ви знайдете: розрахунки, фінансовий аналіз або бухгалтерію компаній, що працюють в сфері комерційного права. (Зокрема, товариства з обмеженою відповідальністю). Вона мати двох дорослих синів і власник кота Базилев. І тому, що почуття і відчуття – це те, що приваблює її найбільше в літературі, вона охоче спирається на роботу Ремігіуш Мрозь. Вона захоплюється йогою, і оскільки вона серйозно ставиться до своєї діяльності, вона довго шукала «правильний тренувальний мат». Її 80-ті грають в її душі: жахливі протоки, Пінк Флойд, МААН. Вільний час вона присвячує професійному розвитку, фізичних навантажень і подорожам. Вона провела свій останній відпустку в оточенні пейзажів Ісландії.
Марта Кремерспівробітник секретаріату
Ми поставили Марту на так званий першої пожежа. І важко дивуватися. Грамотна і життєрадісна, вона з’явилася в кабінеті хорошого бухгалтера, наділений магічною силою, щоб створювати гарний настрій і дружелюбно підходити до навколишнього її світу. Магістр економіки, закінчила факультет економічних наук і менеджменту в щецинском університеті; по натурі – амбітний, упорядкований і впертий чоловік, який переслідує мету. Ці риси знаходять велике застосування як в професійному житті, так і в якості матері двох чудових дітей. В офісі хорошого бухгалтера вона щодня обслуговує секретаріат і підтримує відділ кадрів, а також проводить професійні бесіди, не без веселого пожвавлення. Вона витрачає свій вільний час на творчу діяльність, яка називається «Зроби сам». Вона шиє костюми для костюмованих вечірок, мереживо і переробляє квіткові горщики. При виборі кольору найчастіше вибирають синій. – Самостійне створення унікальних предметів приносить мені величезне задоволення і дозволяє мені на мить відірватися від реальності, – каже вона. Березня вірить в щасливу силу числа 7, але, що викликає підозру у всієї команди Гарного Бухгалтера, дітей два і тільки один чоловік. Вона не вибаглива. Серед рис ідеального покупця, можна легко згадати багато, вона вказує лише на одне: нехай він посміхається. Навіть якщо він був злий на мене. Вона розслабляється, віддаючись кулінарної розбещеності і погладжуючи кішку – гібрида покрівельника з кішкою мейн-кун – полудлінноволосий вид середнього східного типу з характером собаки і значними розмірами. Незважаючи на це, він відчуває, що в наступному втіленні він стане горобцем.
Олександра СтатечнаСпеціаліст по кадрам і заробітній платі
Вона отримала ступінь бакалавра економіки в Західно-Поморською бізнес-школі в Щецині. Ступінь магістра в галузі людського капіталу в бізнесі, там же, на факультеті економіки та інформатики. З тих пір кожен день вона постійно вдосконалює свої навички співробітника відділу кадрів. Одного разу вона вирішила бути сенсаційною в тому, що вона робить, і стримала своє слово. У повсякденній роботі вона цінує спілкування з людьми. Якщо вона не зможе присвятити себе податках, вона напевно буде працювати з молоддю в культурному центрі або школі. Вона любить піші та велосипедні прогулянки. Як вона каже, ці прогулянки подобаються їй через красу навколишньої природи; це, в свою чергу, відмінно заряджає силами і натхненням. Вона цікавиться психологією поведінки людини. Завжди мала кота. На даний момент це Туня, якого взяла 15 років тому