Kariera

Biuro rachunkowe Dobra Księgowa

KIM JESTEŚMY?

Biuro rachunkowe Dobra Księgowa jest transparentne, nowoczesne i zaawansowane technologicznie. Jesteśmy kameralnym biurem. Tworzymy zgrany zespół. Kamienica, w której mamy własną siedzibę jest położona w centrum Stargardu.

To miejsce ma swój klimat i duszę. Jest dla nas splotem tradycji i nowoczesności.

ponad17Lat
doświadczenia
Awesome Image
0
Współpracujące Firmy
0
Przeprowadzonych Szkoleń
0%
Zaangażowania
17
księgowa to nie zawód, to charakter.

DLACZEGO MY?

Księgowość to nasz styl życia. To pasja, która wpływa na sposób myślenia, uczy skrupulatności, skupienia i odpowiedzialności. Wzmacniamy świadomość podatkową i autorefleksję poprzez ciągłą pracę nad sobą. Poszerzamy wiedzę i wdrażamy nowoczesne narzędzia. Jesteśmy wrażliwi na dobrostan naszych klientów. Z naszej perspektywy kilkunastu lat wykonywania zawodu bardzo ważna jest dobra komunikacja. Komfort klienta w podejmowanych decyzjach. Biuro Dobra Księgowa promuje wzmacnianie autorefleksji, profesjonalizmu, etyczności celem podniesienia rangi i społecznego odbioru zawodu księgowej.

Z nami poznasz praktyczne zastosowanie księgowości, nauczysz się wspierać rozwój naszych klientów, niezależnie od tego, kim są.

DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ?

ŁAD I PORZĄDEK

Wyróżnikiem Biura jest nawiązanie transparentnych relacji z Klientem, które wykraczają poza typową ramę obsługi księgowej. Oferujemy model współpracy, w którym usługi księgowe są świadczone na poziomie premium i wynikają pragmatycznego podejścia do księgowości i podatków.

PARTNERSTWO

Cenimy czas. Znakiem rozpoznawczym Biura jest dobra komunikacja i szybka reakcja, autorytet oparty na wiedzy i doświadczeniu. Pomagamy podejmować właściwe decyzje we właściwym czasie.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Stosujemy czytelne zasady i trzymamy się zasad. Uczciwość, solidność i zrozumienie potrzeb innych budują naszą skuteczność. Naszą mocną stroną jest mówienie prawdy w sytuacjach trudnych, używanie zrozumiałego języka. Nazywamy rzeczy po imieniu. Okazujemy szacunek, tworzymy relacje oparte na zaufaniu.

KOGO SZUKAMY?

Prowadzimy obsługę księgową dla firm z wielu branż, wykonujemy weryfikacje ksiąg i wyprowadzamy zaległości.

Szukamy zmotywowanych pasjonatów rachunkowości i podatków o szerokiej wiedzy.

MILE WIDZIANE UMIEJĘTNOŚCI:

17
TWORZYMY ATRAKCYJNE WARUNKI WSPÓŁPRACY

OFERUJEMY

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, z atrakcyjnym wynagrodzeniem. Tworzymy atrakcyjne warunki współpracy, dostosowane indywidualnie do sytuacji osobistej i wymogów stanowiska.

Zapewniamy pracę pełną wyzwań, w zespole zróżnicowanym pod względem zagadnień księgowo-podatkowych. Dajemy możliwość rozwoju zawodowego. Absolwenci przechodzą przez wszystkie działy tematyczne , zdobywają wiedzę i praktyczne umiejętności do wykonywania zawodu księgowego.

PROMUJEMY HOLISTYCZNE ZARZĄDZANIE

DOŁĄCZ DO NAS

AKTUALNIE POSZUKUJEMY

OPIS STANOWISKA:

Prowadzenie ksiąg rachunkowych spółek prawa handlowego oraz innych podmiotów. Sporządzanie deklaracji podatkowych. Sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz przepisami prawa podatkowego (bilans, rachunek zysków i strat). Sporządzanie analiz i raportów na potrzeby wewnętrzne spółek. Sporządzanie sprawozdań statystycznych do GUS. Adekwatne reagowanie na sytuację Klienta. Zaangażowanie w sprawy Klientów w wartościowy sposób.

OCZEKUJEMY:

  • Min. 3 lat doświadczenia w zakresie samodzielnego prowadzenia ksiąg handlowych.
  • Praktycznej znajomość przepisów ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych.
  • Umiejętności bezpośredniej współpracy z klientem.
  • Znajomości programu Insert.
  • Umiejętności analitycznego myślenia.
  • Dokładność, terminowość, skupienie przy wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Nastawienia na współpracę i wspierająca postawa zarówno w stosunku do współpracowników, jak i klientów.
  • Chęć dzielenia się wiedzą i otwartość na przyswajanie nowych rozwiązań.
  • Doświadczenie pracy w biurze rachunkowym jest mile widziane.
OSOBY SPEŁNIAJĄCE NASZE KRYTERIA PROSIMY O PRZESŁANIE CV ORAZ LISTU MOTYWACYJNEGO NA ADRES: biuro@dobraksiegowa.info
UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE SKONTAKTUJEMY SIĘ Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.
FORMULARZ APLIKACJI

Rozpocznij karierę w naszym biurze